Ivana Hrehová - interiérový (interior) styling


bastien ART collection

Je nesmierne zaujímavé vidieť, ako vzniká umenie. Každé dielo má svoj príbeh. Inšpirácia je pre umelca životne dôležitá. Mňa pri výbere diel do bastien ART collection inšpirovali práve oni. Ich životy, práca, ale predovšetkým to, akými sú ľuďmi. Umenie má osloviť. Má mať srdce a dušu. A musí ju mať veľmi citlivú aj umelec. Jeho dielo bude predsa žiť u nás doma…

borek-ico-120.gif pacinek-ico-120.jpg dzurek-ico-120.jpg
Bořek Šípek Jiří Pačinek Martin Dzurek

Bořek Šípek – svetovo uznávaný architekt, dizajnér a v súčasnej dobe aj vysokoškolský profesor

“Mať doma Šípka“ je pre mnohých prestížna záležitosť. Či sa jedná o dom, hotel alebo reštauráciu, priestor so šípkovským detailom sa stáva malou galériou.

Jiří Pačínek– výnimočne šikovný a skúsený sklársky majster, ktorý zo skla dokáže vyrobiť jedinečné výtvory.

Prečo ho „mať doma“? Potrebujete pre váš interiér zaujímavé svietidlo či iný originálne navrhnutý sklenený prvok? Nepoznám skúsenejšieho a kompetentnejšieho odborníka ako je Páča – Jirko Pačínek.

Ako na to? Kontaktujte ma, urobíme návrh, pripravíme výkresy a rozpočet a o výsledok sa postará odborník.

Martin Dzurek – výtvarník mladej generácie, ktorý sa venuje v prevažnej miere sochárskej tvorbe a reštaurátorstvu.

Prečo ho „mať doma“? Ak ste typ, ktorý rád vníma umenie aj cez dotyky, Martinove drevené sochy sú pre vás ideálnym interiérovým prvkom. V kontraste s drevenými plastikami sú jeho sochy anjelov. Vyžarujú neopakovateľnú až nadpozemskú nežnosť. Vnášajú do interiéru krásnu duchovnú atmosféru.

Ako na to? Kontaktujte ma, na vyžiadanie vám zašlem aktuálne dostupné diela aj s cenovou ponukou. V prípade, že si nebudete istý, ktoré dielo by bolo pre váš priestor najvhodnejšie, nevadí. Sochy prinesieme na skúšku do vášho interiéru. Rozhodnete sa na základe vlastných pocitov.

This site in english