Ivana Hrehová - interiérový (interior) styling


DECORATION

Pri svojej práci spolupracujem iba s osvedčenými partnermi, ktorí ponúkajú produkty najvyššej kvality a každoročne prezentujú nové kolekcie na prestížnych svetových veľtrhoch.

SIA home fashion

Exkluzívny sortiment kvalitných francúzskych a belgických kvetinových dekorácií.

ASA – líder vo svete moderných interiérových doplnkov, vhodných do minimalistických interiérov i exteriérov domov, komerčných priestorov ale aj welness. Výnimočná kvalita je zaručená starostlivým výberom keramických dielní, ktoré jednotlivé kolekcie vyrábajú ako aj dodávateľov doplnkového sortimentu.

BLOMUS – ponuka dokonalého dizajnu nerezových doplnkov pre moderný interiér, vyrábaných priamo v Nemecku podľa návrhov renomovaných dizajnérov.

CLAREMONT&MAY

Nezabúdajte na vône. Každá domácnosť má tú svoju, neopakovateľnú a špecifickú. Mojim favoritom je anglická značka Claremont&May, ktorá vyrába širokú škálu interiérových vôní na báze prírodných produktov, vhodných nielen na prevoňanie vášho domova, ale aj pre navodenie príjemnej pohody vo vašom obchodnom priestore či v kancelárii. Široký výber nádherných, prirodzene sa uvoľňujúcich vôní je mimoriadne vhodný pre hotely a welness štúdia.

Ako na to? Vyberte si kód produktu, uveďte počet kusov a pošlite prostredníctvom e-mailu objednávku na bastien@basti­en.sk. Dodacie podmienky budú oznámené obratom… alebo navštívte vzorkovú predajňu v Košiciach na Medenej ulici /salón Alena/

  • Osvetlenie
  • Striebro – príbory a doplnky
  • Kvety
Image Image Image
Doplnky Koberce Porcelán
Image Image
Striebro á table pre reštaurácie
This site in english